Στα πλαίσια του έργου Holy Days and Holidays in Poland and in Greece του προγράμματος eTwinningπου συμμετέχει το σχολείο μας, η καθηγήτρια των Αγγλικών κα Κλειδαρά Μαριάνθη μαζί με τους μαθητές της Ε και ΣΤ τάξης ετοίμασαν την παρακάτω παρουσίαση με γράμματα προς τους Πολωνούς φίλους μας για τις καλοκαιρινές διακοπές.
View more presentations or Upload your own.
Στα πλαίσια του έργου Holy Days and Holidays in Poland and in Greece του προγράμματος eTwinning που συμμετέχει το σχολείο μας, η καθηγήτρια των Αγγλικών κα Κλειδαρά Μαριάνθη μαζί με την Πληροφορικό κα Παπαδάκη Αναστασία και τους μαθητές της Ε και ΣΤ τάξης ετοίμασαν την παρακάτω παρουσίαση με τις πιο σημαντικές εκδηλώσεις των Αποκριών σε διάφορα μέρη της Ελλάδας.

Στα πλαίσια του έργου Holy Days and Holidays in Poland and in Greece του προγράμματος eTwinning που συμμετέχει το σχολείο μας, ο δάσκαλος του Τμήματος Υποδοχής κ Μανόλης Αποστολάκης και η καθηγήτρια των Αγγλικών κα Κλειδαρά Μαριάνθη μαζί με τους μαθητές ετοίμασαν την παρακάτω παρουσίαση με τις πιο σημαντικές γιορτές των Ελλήνων για τη φετινή χρονιά.
Στα πλαίσια του έργου Holy Days and Holidays in Poland and in Greece του προγράμματος eTwinning που συμμετέχει το σχολείο μας, η καθηγήτρια των Αγγλικών κα Κλειδαρά Μαριάνθη μαζί με την Πληροφορικό κα Παπαδάκη Αναστασία και τους μαθητές της ΣΤ τάξης ετοίμασαν την παρακάτω παρουσίαση με εκθέσεις των μαθητών στα Αγγλικά με θέμα τις γιορτές των Χριστουγέννων στην Ελλάδα.

Στα πλαίσια του έργου Holy Days and Holidays in Poland and in Greece του προγράμματος eTwinning που συμμετέχει το σχολείο μας, η καθηγήτρια των Αγγλικών κα Κλειδαρά Μαριάνθη μαζί με την Πληροφορικό κα Παπαδάκη Αναστασία και τους μαθητές της Ε τάξης ετοίμασαν την παρακάτω παρουσίαση με γράμματα των μαθητών στα Αγγλικά προς τον Άη Βασίλη.
Ευχές, ελπίδες και όνειρα για την καινούργια χρονιά!